Reklama 2023
1
Oprawa muzyczna na każdą imprezę okolicznościową !
Reklama 2023
2
Oprawa muzyczna na każdą imprezę okolicznościową !
previous arrow
next arrow

Witamy na stronie zespołu muzycznego TajRoTim

Organizujesz imprezę okolicznościową i szukasz odpowiedniej oprawy muzycznej na swoje przyjęcie weselne, imieniny, urodziny czy rocznicę ślubu? A może organizujesz zabawę, ognisko lub bankiet firmowy? Być może szukasz zespołu, który zapewni Ci oprawę muzyczną i wokalną imprezy, eventu w języku niemieckim ? Szukasz profesjonalnego zespołu, który spełni Twoje oczekiwania w pełni? – Trafiłeś pod właściwy adres!

zespół muzyczny TajRoTim Kielce

Oprawa imprez okolicznościowych

Jesteśmy zespołem wokalno-instrumentalnym z Kielc. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce. Jesteśmy utalentowanymi, doświadczonymi muzykami. Do naszej pracy podchodzimy z wielką radością, ponieważ muzyka jest naszą największą pasją w życiu. Oferujemy Państwu oprawę muzyczną i wokalną imprez okolicznościowych, takich jak: przyjęcia weselne, rocznice ślubu, zabawy, dancingi, imprezy firmowe, bankiety, andrzejki, sylwestry, urodziny, imieniny, komunie.

Oprawa imprez szkolnych

Oferujemy również oprawę muzyczną i wokalną imprez szkolnych, takich jak: choinki, zabawy noworoczne, walentynkowe, dyskoteki. Posiadamy szeroki repertuar utworów muzycznych, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: od tradycyjnych polek, walczyków, oberków i tang, przez stare, polskie i zagraniczne utwory, poprzez muzykę biesiadną i disco-polo, aż po najnowsze hity z ostatnich list przebojów. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie i w elastyczny sposób.

Damski i męski wokal

Podstawowy skład zespołu to 3 osoby: instrumenty klawiszowe, saksofon, akordeon, wokal damski i męski. Współpracujemy również z innymi muzykami. Na życzenie klienta możemy poszerzyć nasz podstawowy skład o kolejne instrumenty, np. o gitarę. W zależności od potrzeb klientów możemy zaproponować skład 4-osobowy. Oferujemy oprawę muzyczną imprez zarówno w języku polskim, jak i w języku niemieckim.

Masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami?

Zapoznaj się z naszą ofertą

 • gra na żywo na instrumentach klawiszowych, w oparciu o wcześniej przygotowane aranżacje muzyczne (nie korzystamy z gotowych plików midi), gramy z tzw. „ręki”
 • wokal damski i męski
 • kulturalne prowadzenie imprez w oparciu o wcześniejsze ustalenia z klientem
 • profesjonalne i indywidualne podejście do każdej imprezy
 • wyprowadzenie Państwa Młodych „marszem weselnym” z domu
 • konferansjerka, prowadzenie zabaw, mających na celu integrację gości oraz prowadzenie oczepin
 • gra i śpiew za stołami (tradycyjnie z akordeonem i tamburynem)
 • szeroki, różnorodny repertuar muzyczny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: od tradycyjnych polek, walczyków, oberków i tang, przez stare, polskie i zagraniczne utwory, poprzez muzykę biesiadną i disco polo, aż po najnowsze hity z ostatnich list przebojów
 • profesjonalny sprzęt muzyczny, nagłośnienie oraz efekty świetlne
 • kultura, odpowiedzialność, punktualność
 • oprawa muzyczną imprez w języku polskim oraz w języku niemieckim
 • oprawa muzyczna i wokalna ślubów
 •  współpraca oparta na zadowoleniu obu stron

* Współpracujemy również z innymi muzykami. Na życzenie klienta możemy poszerzyć nasz skład o kolejne instrumenty: saksofon lub gitarę.

Poznaj skład naszego zespołu

Leszek

instrumenty klawiszowe + akordeon + wokal

Muzyka jest jego największą pasją w życiu. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 11 lat, kiedy to zaczął uczęszczać do Szkoły Muzycznej oraz Ogniska Muzycznego w Końskich. Przez wiele lat nauki nabył odpowiednie umiejętności i kompetencje, które pozwalają mu na oferowanie profesjonalnej, na wysokim poziomie, oprawy muzycznej imprez. Brał udział w wielu konkursach gry na instrumentach klawiszowych, gdzie zdobywał zawsze czołowe miejsca. Ogromny wachlarz doświadczeń zdobył grając w różnych zespołach muzycznych na wszelakiego rodzaju uroczystościach. Jego aranżacje muzyczne są zawsze starannie przygotowywane, zawsze miłe dla ucha słuchaczy. Swoimi solówkami i improwizacjami, jakie wykonuje, szybko zjednuje sobie sympatię uczestników imprezy. W zespole gra na instrumentach klawiszowych, śpiewa oraz prowadzi biesiadę za stołami grając na akordeonie. Jego stacja robocza to: klawisze marki YAMAHA GENOS, YAMAHA TYROS oraz akordeon marki WELTMEISTER.

Anna

wokal + instrumenty klawiszowe + prowadzenie imprez

Od najmłodszych lat związana z muzyką. Śpiewa i gra od 9 roku życia. Uczęszczała na zajęcia wokalno-intrumentalne w Ognisku Muzycznym oraz w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcach. Występowała na wszelakich uroczystościach i imprezach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach oraz Urząd Miasta Kielce, gdzie wyróżniała się dużym zaangażowaniem i wysoką aktywnością. Brała udział w wielu konkursach instrumentalnych, wychodząc z nich zwycięsko. Posiada bogaty bagaż doświadczeń, który zdobyła śpiewając i grając przez wiele lat w różnych formacjach muzycznych, obsługując i prowadząc wszelakie imprezy okolicznościowe. Ania nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Muzyka towarzyszy jej przez całe życie. W zespole śpiewa, prowadzi zabawy i zachęca do tańca i śpiewu wszystkich uczestników imprezy. Prowadzi biesiadę za stołami, śpiewając oraz grając na tamburynie. Ma wspaniały kontakt z gośćmi. Na jej ustach zawsze pojawia się uśmiech i bije od niej dobra energia, która udziela się wszystkim wokoło. Dzięki niej każda impreza nabiera niesamowitego blasku/charakteru i nadzwyczajnej atmosfery. Jej stacja robocza to: mikrofon marki SHURE, klawisze marki ROLAND GW8.

Waldek

saksofon + instrumenty klawiszowe

Muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat. Zamiłowanie do gry na instrumentach przekazywane było w jego rodzinie z pokolenia na pokolenie. W naszym zespole gra na saksofonie. Jego partie solowe wzbogacają nasz repertuar i nadają granym przez nas utworom niepowtarzalnego charakteru. Waldek jest zawsze wesoły i uśmiechnięty. Swoją pozytywną energią zaraża wszystkich wokół.

Skontaktuj się z nami

zespół muzyczny TajRoTim Kielce

zespół muzyczny TajRoTim Kielce

Zadzwoń:

zespół muzyczny TajRoTim Kielce

Napisz:

zespół muzyczny TajRoTim Kielce

Siedziba:

ul. Księcia Mieszka I 34 /  Kielce

Błąd: Brak formularza kontaktowego.